• VIANOČNE TVORIVÉ DIELNE

• Milí žiaci a rodičia, pozývame Vás na Vianočné tvorivé dielne, ktoré sa uskutočnia  na našej škole v pavilóne A v sobotu 2.decembra 2023 o 9:00 -12:00 hod.

BLÍŽIA SA TIE KRÁSNE CHVÍLE VIANOČNÉ, V LÁSKE A ŠŤASTÍ, PREŽIME ICH SPOLOČNE.

• Dajme veciam druhú šancu

• Vážení rodičia, milí žiaci,

dávame Vám do pozornosti zbierku zimného detského ošatenia a obuvi, ktorou sa naša škola zapojila do projektu "Pomáhame deťom v núdzi".  Aj oblečenie. ktoré nenosíme môže dostať zmysluplnú druhú šancu.

Prosíme, aby ste oblečenie doma pretriedili a priniesli ste nám ho v taškách, vreciach, ktoré už nepotrebujete naspäť. Obuv prineste zabalenú zvlášť. Takto zabalené oblečenie a obuv vhoďte do krabíc, ktoré budú umiestnené pri vchodových dverách v pavilónoch A,B,C a na chodbe v MŠ.

Prosíme, aby ste priniesli oblečenie a obuv v zachovalom a použiteľnom stave, aby mohlo plnohodnotne poslúžiť adresátom.

Oblečenie a obuv môžete priniesť v termíne od 13. - 30.11.

Ďakujeme za spoluprácu a pomoc a veríme, že darované veci splnia svoj účel.

• Jesenné prázdniny

• Od pondelka 30.10. do utorka 31.10. sú jesenné prázdniny. Vyučovanie po prázdninách začína vo štvrtok 2.11.

• Jesenný zber papiera - vyhodnotenie

• Milí priatelia našej školy,

jesenný zber papiera, ktorý sa uskutočnil v období 2.10. - 13.10. bol mimoriadne úspešný. Spolu sa nám podarilo vyzbierať 10 632,8kg papiera. Najusilnovnejšie triedy na I. stupni boli: 2.D, 4.B, 4.C. Na II. stupni to boli triedy:  7.A, 6.A, 5.C. Medzi žiakmi vynikli Nela Štefanková z 2.D a Liliana Lamancová zo 7.A.

Viac informácii k vyhodnoteniu si môžete pozrieť tu: vyhodnotenie_jesenneho_zberu_papiera_23-24.doc

Všetkým, ktorí sa do jesenného zberu papiera zapojili veľmi pekne ďakujeme za vynaložené úsilie!